Liva Laminat-Parke

"1998 yılından beri ürünlerimizin tümünde kaliteli ve ekonomik çözümleri siz müşterilerimize bir arada sunmaktayız"

liva-parke-konya

LİVA
LAMİNAT

konya-laminat-parke
Kaliteli Hizmet

KALİTE POLİTİKAMIZ

1998 yılında kurulan firmamız 20 yılı aşkın bir süredir laminat, parke, kapı ve duvar kağıdı gibi birçok ürünle hizmet sağlamaktayız. Laminat parkemizin markası Peli Parke olup kalitesi ile Türkiye standartlarında parkede zirvede bir üründür.

konya-kapi-modelleri
Müşteri Memnuniyeti

MİSYONUMUZ

Liva Laminat; laminat ve parke sektöründe yıllardır faaliyette olan, profesyonel ekibimizle müşteri ve proje odaklı çalışan, tekliflere zamanında cevap verebilen, kaliteli ve verimli çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda personelini ve müşteri memnuniyetini her daim gözetmektedir.
TEKNİK ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞ. TAAH. NAK. LTD. ŞTİ. olarak bugüne kadar profesyonel ve tecrübeli ekibimizle kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

liva-laminat-konya
En Doğru Hizmet

VİZYONUMUZ

Liva Laminat sektörde her daim yeniliklere açık gelişmeyi hedefleyen bilgili, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla çalışmalarını hızlı rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler üretmektedir. Önceliğimiz hiçbir zaman değişmeyecektir. Hedefimiz yılların getirdiği tecrübe ile profesyonel ekibimizle birlikte geliştirerek ve kalitemize her zaman yenilikler katarak siz değerli müşterilerimize en iyi ve en doğru hizmeti sunabilmektir.